Naujienos

wii
LR Vyriausybės planai verslo finansavimo klausimu
2017 kovo 7

LR Vyriausybės planai verslo finansavimo klausimu

Lietuvos Respublikos Vyriausybė praėjusią savaitę paskelbė Vyriausybės programos priemonių plano projektą. Šiame plane numatyti XVII LR Vyriausybės pagrindiniai 5 prioritetai: 1) Darni, atsakinga ir sveika visuomenė; 2) Švietimo, kultūros ir mokslo paslaugų kokybės bei efektyvumo didinimas; 3) Viešojo sektoriaus efektyvumo ir skaidrumo didinimas; 4) Darni ir konkurencinga ekonomikos plėtra; 5) Saugi valstybė. Prioritetų įgyvendinimui LR Vyriausybė numatė daugiau kaip 800 priemonių ir tikimasi LR Vyriausybės programą patvirtinti LR Seime jau šią savaitę, pavasario sesijos pradžioje.

IV prioritete „Darni ir konkurencinga ekonomikos plėtra“ daugiausiai dėmesio skiriama krypčiai „Verslo sąlygų ir inovacinės aplinkos gerinimas, vartotojų teisių apsaugos stiprinimas“, joje numatyta daugiau nei trečdalis visų IV prioriteto priemonių. Pavyzdžiui, Vyriausybė numatė per ateinančius 4 metus pasauliniame inovacijų indekse pakilti iš 36 vietos į 28; pagerinti poziciją „Doing business“ reitinge nuo 21 iki 15, taip pat padidinti vidutinę senatvės pensiją 27,5%. Vyriausybė ketina reikšmingai paprastinti verslo steigimo procedūrą ir pasiekti, jog juridinio asmens įsteigimas truktų vos vieną darbo dieną. Vyriausybės plane numatyta priemonė finansų rinkos plėtrai, numatanti skatinti nebankinį finansavimą, o viena jų yra ta, kurią SIMPLEFIN jau dabar siūlo – faktoringas.

Džiugu, jog LR Vyriausybė atkreipė dėmesį į verslo finansavimo alternatyvų klausimą. SIMPLEFIN – inovatorius nebankinio verslo finansavimo srityje, žengiantis kartu su naujausiomis verslo finansavimo tendencijomis Europoje. SIMPLEFIN verslo finansavimo būdas – faktoringas, jau šiandien padeda spręsti įmonių piniginių srautų ir plėtros finansavimo klausimus. Finansavimą įmonės per SIMPLEFIN gali gauti ypatingai greitai, neišeinant iš biuro ir be užstato.

Paspauskite ir užpildykite paraišką verslo finansavimui (faktoringui) čia.